SONO MED

Klinika leczenia uzależnień Sono Med to wiele lat doświadczeń w leczeniu uzależnień i liczne grono zadowolonych Pacjentów, jak również ich rodzin. Cieszymy się, iż trafili Państwo do nas, gdyż dzięki temu wiemy, iż otrzymają Państwo najwyższej jakości pomoc w walce z nałogami.

Leczymy alkoholizm, narkomanię i inne uzależnienia szybko i dyskretnie. Specjalizujemy się w leczeniu farmakologicznym. Wszywamy esperal (Disulfiram) oraz Naltrexone-Nalorex. W naszej terapii stosujemy odtruwanie poalkoholowe i ponarkotykowe, czyli tzw. detoks alkoholowy. Usługa polega na podaniu pacjentowi – osobie uzależnionej kroplówek zawierających min. glukozę, sól fizjologiczną, wapno, witaminę B12 oraz odpowiednio dobrane leki. Taka kuracja pozwala na bezpieczne odtrucie organizmu lub przerwanie ciągu alkoholowego. Zabiegi te umożliwiają również komfortowy dla chorego powrót do stanu trzeźwości.

Sono Med świadczy usługi całodobowo, we wszystkie dni tygodnia. Dojeżdżamy do pacjentów w Warszawie i przyległych miejscowościach.

  • Jesteśmy kliniką z tradycjami
  • Codziennie pomagamy nowym pacjentom
  • Posiadamy status NZOZ
  • Działamy całodobowo

W Sono Med dbamy o pacjenta

Sono Med oferuje również ułatwienie powrotu do życia społecznego, zapewniając wsparcie psychologiczne i usługi doradztwa zawodowego. Psychoterapeuta wskazuje, podpowiada chorym możliwe drogi aktywności życiowej, zapełnienia pustki czasowej po odstawieniu środków psychoaktywnych lub/i alkoholu. Oferujemy naszym Pacjentom również wizyty domowe, wystawiamy zaświadczenia i zwolnienia.

Sono Med świadczy usługi 24 godziny na dobę

Co nas wyróżnia?

Alkoholizm, narkomania, hazard, lekomania i współuzależnienie – na tym znamy się bardzo dobrze, gdyż posiadamy profesjonalną wiedzę medyczną i wiele lat doświadczenia. Dzięki bogatym doświadczeniom i rozmowom z setkami pacjentów lepiej rozumiemy to, co dzieje się w psychice osoby uzależnionej. Potrafimy rozmawiać z ludźmi, którzy nie wierzą, że można pokonać tę chorobę. Łatwiej jest nam pomagać również rodzinom osób uzależnionych i uczyć ich konsekwentnego postępowania z osobami uzależnionymi tak, by podjęły leczenie.

Działamy w Warszawie i Wyszkowie

Sono Med posiada gabinety w Warszawie i Wyszkowie. Dojeżdżamy także do pacjentów, świadcząc nasze usługi w domowym zaciszu. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i najwyższy standard usług. Zachęcamy do lektury naszej strony internetowej oraz bloga, a także do kontaktu telefonicznego.