Esperal Wyszków

Esperal Wyszków

Przychodnia Sono Med w Wyszkowie

Przychodnia Zdrowia Sono Med

W 2018 roku w Wyszkowie Sono Med otwiera swoją drugą placówkę. W naszych nowych gabinetach można już poddać się zabiegowi wszycia esperalu, który może okazać się pierwszym krokiem do skutecznego uporania się z alkoholizmem.

Do państwa dyspozycji oddajemy dwa gabinety lekarskie, w tym jeden zabiegowy, wykwalifikowany personel oraz całą naszą wiedzę i doświadczenie. Przychodna mieści się na pierwszym piętrze budynku i jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Esperal a leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu przy użyciu esperalu ma za sobą długą i pełną sukcesów historię. Wszywka działa do 12 miesięcy i jest skuteczniejsza niż wszelkie leki w tabletkach, które pacjent może odstawić i powrócić do nałogu. Mając wszyty esperal alkoholik nie ma wyjścia – póki lek nie zostanie wchłonięty w całości musi zachować trzeźwość.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu alkoholizmu przy pomocy esperalu. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu gwarancję najwyższej jakości usług, co potwierdza status NZOZ (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej). Setki zadowolonych pacjentów i ich rodzin stanowią nasz największy powód do dumy.

Gabinet lekarski przychodni Sono Med w Wyszkowie

Gabinet lekarski

 

Gabinet zabiegowy przychodni Sono Med w Wyszkowie

Gabinet zabiegowy

Czym jest esperal?

Esperal to zwyczajowa nazwa zabiegu wszycia pod skórę pacjenta leku Disulfiram WZF. Zabieg wykonywany jest przez chirurga w znieczuleniu miejscowym, a implant wprowadzany jest najczęściej w pośladek lub w okolicę łopatki. Esperal powstrzymuje uzależnionego od sięgnięcia po alkohol przez okres około roku. W ten sposób pacjent ma czas na poprawę stanu zdrowia i rozpoczęcie życia na nowo. Gdy lek przestanie działać, należy powtórzyć zabieg.

Telefony czynne całą dobę | SonoMed: 512-616-673

Esperal jest skutecznym środkiem terapii awersyjnej. Nie ogranicza chęci sięgnięcia po alkohol, ale od niego odstrasza. Sono Med od lat wszywa esperal swoim warszawskim pacjentom. Więcej informacji o tym jak działa esperal znajdą Państwo w zakładce esperal Warszawa. Teraz pomagamy także pacjentom z Wyszkowa.

Sono Med Wyszków

Rejestracja w Przychodni Zdrowia Sono Med Wyszków

Rejestracja pacjentów

Przychodnia Sono Med mieści się w Wyszkowie przy ulicy Pułtuskej.

Pełne dane adresowe naszej przychodni:

Przychodnia Zdrowia Sono Med
ul. Pułtuska 27
07-200 Wyszków
tel. 512-616-673
tel. (29) 742 65 85

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny.

Na tyłach budynku znajdą Państwo kilka miejsc parkingowych, przeznaczonych dla klientów Sono Med. Z parkingu do przychodni bez trudu dostaną się osoby niepełnosprawne. Nie ma żadnych barier typu wysokie krawężniki i progi. Do rejestracji i gabinetów można dostać się przy pomocy wygodnej windy.

Parking za przychodnią Sono Med

Parking dla klientów Sono Med