Usługi

SONO MED oferuje szeroką gamę usług, związanych z leczeniem alkoholizmu i narkomanii. Skupiamy się na leczeniu farmakologicznym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę medyczną oraz wieloletnią praktykę leczenia uzależnień. Usługi świadczymy w Warszawie i Wyszkowie, a także z dojazdem do pacjenta.

Leczenie alkoholizmu wymaga by osobę uzależnioną wyprowadzić ze środowiska, w którym wpadła w uzależnienie alkoholowe. Detoksykacja jest konieczna, gdy mamy do czynienia z ciągami alkoholowymi, które należy przerwać. Pozwala bezpiecznie powrócić do stanu trzeźwości i podjąć dalsze leczenie.

Stosowanie środków zawierających disulfiram (AnticolAntabusEsperal) jest jedną z metod leczenia alkoholizmu, który można zaliczyć do terapii awersyjnej. Lek skutecznie powstrzymuje pacjentów przed piciem alkoholu. Implant jest umieszczany podskórnie i działa przez około rok.

Naltrexone jest lekiem o potwierdzonej skuteczności, stosowanym w leczeniu narkomanii (uzależnień od opiatów). Ogranicza potrzebę sięgnięcia po narkotyk, pozwalając na wyjście z nałogu. Czasami stosuje się go także w leczeniu alkoholizmu.

  • Leczenie narkomanii

SONO MED proponuje Państwu terapię leczenia uzależnień, obejmująca odtruwanie od narkotyków i zapewnienie pomocy na dalszym etapach leczenia. Pacjentom zapewniamy dyskrecję, zarówno podczas trwania leczenia, jak i po jego zakończeniu. SONO MED oferuję pacjentom usługę przeprowadzoną w środowisku domowym i ambulatoryjnym.

  • Zabezpieczenie medyczne

SONO MED oferuje także usługę profesjonalnego zabezpieczenia medycznego. Zajmiemy się zarówno logistyką, jak i profesjonalnym przeprowadzeniem zabezpieczenia medycznego każdej imprezy! Bezpłatnie opracujemy plan obstawy medycznej i dobierzemy odpowiednie dla Państwa potrzeb środki.