Esperal Warszawa z SonoMed

Esperal Warszawa i okolice. Skuteczne leczenie choroby alkoholowej jest możliwe! Esperal jest najpowszechniej stosowanym lekiem w farmakologicznym leczeniu alkoholizmu. Często stanowi zatem pierwszy krok do przezwyciężenia uzależnienia.

esperal Warszawawszywka alkoholowaleczenie alkoholizmu

SonoMed wykonuje zabiegi wszycia esperalu w gabinecie w dzielnicy Praga Południe. Możliwe jest także wykonanie wszywki w domu pacjenta – esperal z dojazdem w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Posiadamy wykwalifikowana kadrę i wieloletnie doświadczenie, dzięki którym mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Esperal jest skutecznym środkiem powstrzymującym picie alkoholu. Wszywka alkoholowa skutecznie odstraszy osobę uzależnioną od sięgania po alkohol (tzw. terapia awersyjna), pomagając wytrwać w trzeźwości. Lek umieszczany jest podskórnie przez chirurga w znieczuleniu miejscowym. Wszycie esperalu nie jest skomplikowanym zabiegiem. Wszywkę można wykonać szybko i dyskretnie. Lek najczęściej wszywa się w pośladek, a blizna po zabiegu jest niewielka.

Zabieg implantacji esperalu bywa także określany jako wszywka alkoholowa lub zaszycie alkoholowe. Wszystkie te nazwy oznaczają to samo, czyli wszycie disulfiramu.

W zakładce esperal znajdą Państwo więcej informacji o leczeniu alkoholizmu esperalem.

SonoMed posiada w Warszawie kadrę kilku doświadczonych chirurgów i wykwalifikowanych ratowników medycznych. W efekcie możemy zapewnić Państwu gwarancję bezpiecznego i skutecznego wykonania wszywki alkoholowej. Esperal wszyty podskórnie działa do 12 miesięcy, w tym czasie skutecznie powstrzymując przed sięgnięciem po alkohol. Dzięki temu pacjent i jego bliscy odczuwają ulgę i poprawę jakości życia przez długi czas. Jest to także doskonała okazja do powrotu do zdrowia, a także podjęcia dalszego leczenia, zarówno farmakologicznego, jak i terapii uzależnień.

Nowy gabinet w Warszawie

Uprzejmie informujemy, że oddaliśmy do Państwa dyspozycji dwa nowe gabinety (lekarski i zabiegowy) w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe.

Gabinet SonoMed:
ul. Serocka 10
04-333 Warszawa

Obydwa gabinety są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (parter, podjazd dla wózków inwalidzkich, brak barier architektonicznych). Do dyspozycji pacjentów i osób oczekujących jest także wygodna poczekalnia/recepcja.

Zaszycie alkoholowe możliwe jest także w domu pacjenta.

Dotychczasowy adres pozostaje aktualny do celów korespondencyjnych.

Adres korespondencyjny:
ul. Zwoleńska 127
04-761 Warszawa

W celu umówienia terminu zabiegu, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasze telefony czynne są całą dobę. Chętnie także odpowiemy na Państwa pytania dotyczące wszywki alkoholowej i innych metod leczenia alkoholizmu.

Numery telefonów nie ulegają zmianie. Mogą Państwo skontaktować się z nami pod warszawskim numerem 22 226 77 00 lub 512 616 673.


Najwyższa jakość usług

Dbamy o naszych pacjentów! Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości lek produkowany przez zakłady Polfa Warszawa. W przypadku jakichkolwiek powikłań po wszyciu esperalu gwarantujemy bezpłatną opiekę medyczną.

Zachęcamy do skorzystania z zabiegów implantacji esperalu i innych usług SonoMed. Centrum leczenia uzależnień SonoMed już od blisko 10 lat pomaga w walce z alkoholizmem setkom pacjentów. Ich zadowolenie jest naszym największym powodem do dumy.

Wszywanie esperalu w Warszawie | SonoMed: 512-616-673

Esperal z SonoMed

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszego warszawskiego gabinetu. Gwarantujemy komfortowe i dyskretne warunki. Przed budynkiem dostępna jest duża liczba bezpłatnych miejsc parkingowych.

Informujemy, iż SonoMed posiada również gabinety w Wyszkowie, w których również można wykonać zabieg wszycia esperalu. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce esperal Wyszków. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Konsultacje telefoniczne możliwe są przez całą dobę. Zadzwoń i pozwól sobie pomóc.

Esperal Warszawa gabinet

Gabinet zabiegowy w Warszawie

Esperal Warszawa recepcja

Poczekalnia dla pacjentów

Wszywki 24/7

Zabiegi wykonujemy całodobowo i z dojazdem