Esperal Warszawa

Esperal Warszawa i okolice. Skuteczne leczenie choroby alkoholowej jest możliwe! Esperal jest najpowszechniej stosowanym lekiem w farmakologicznym leczeniu alkoholizmu. Często stanowi zatem pierwszy krok do przezwyciężenia uzależnienia.

Sono Med wykonuje zabiegi wszycia esperalu w gabinecie w dzielnicy Praga Południe, oraz z dojazdem do pacjenta w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Posiadamy wykwalifikowana kadrę i wieloletnie doświadczenie, dzięki którym mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Esperal jest skutecznym środkiem powstrzymującym picie alkoholu. Wszywka alkoholowa skutecznie odstraszy osobę uzależnioną od sięgania po alkohol, pomagając wytrwać w trzeźwości. Taki rodzaj leczenia alkoholizmu to tzw. terapia awersyjna. Lek umieszczany jest podskórnie, a wszycie esperalu jest nieskomplikowanym zabiegiem, który można wykonać szybko i dyskretnie. Zabieg implantacji esperalu bywa także określany jako wszywka alkoholowa lub zaszycie alkoholowe. Wszystkie te nazwy oznaczają to samo.

W zakładce esperal znajdą Państwo więcej informacji o leczeniu alkoholizmu esperalem.

Sono Med posiada w Warszawie kadrę kilku doświadczonych chirurgów i wykwalifikowanych ratowników medycznych. W efekcie możemy zapewnić Państwu gwarancję bezpiecznego i skutecznego wykonania wszywki alkoholowej. Esperal wszyty podskórnie działa do 12 miesięcy, w tym czasie skutecznie powstrzymując przed sięgnięciem po alkohol. Dzięki temu pacjent i jego bliscy odczuwają ulgę i poprawę jakości życia przez długi czas.

Nowy gabinet w Warszawie

Uprzejmie informujemy, że oddaliśmy do Państwa dyspozycji dwa nowe gabinety (lekarski i zabiegowy) w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe.

Gabinet Sono Med:
ul. Serocka 10
04-333 Warszawa

Obydwa gabinety są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (parter, podjazd dla wózków inwalidzkich, brak barier architektonicznych). Do dyspozycji pacjentów i osób oczekujących jest także wygodna poczekalnia/recepcja.

Zaszycie alkoholowe możliwe jest także z dojazdem do pacjenta.

Dotychczasowy adres pozostaje aktualny do celów korespondencyjnych.

Adres korespondencyjny:
ul. Zwoleńska 127
04-761 Warszawa

W celu umówienia terminu zabiegu, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasze telefony czynne są całą dobę. Chętnie także odpowiemy na Państwa pytania dotyczące wszywki alkoholowej i innych metod leczenia alkoholizmu.

Numery telefonów nie ulegają zmianie. Mogą Państwo skontaktować się z nami pod warszawskim numerem (22) 226 77 00 lub 512-616-673.

Esperal Warszawa

tel.: 512-616-673

Najwyższa jakość usług

Dbamy o naszych pacjentów! Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości lek produkowany przez zakłady Polfa Warszawa. W przypadku jakichkolwiek powikłań po wszyciu esperalu gwarantujemy bezpłatną opiekę medyczną.

Zachęcamy do skorzystania z zabiegów implantacji esperalu i innych usług Sono Med. Centrum leczenia uzależnień Sono Med już od blisko 10 lat pomaga w walce z alkoholizmem setkom pacjentów. Ich zadowolenie jest naszym największym powodem do dumy.

Esperal Warszawa

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszego warszawskiego gabinetu. Gwarantujemy komfortowe i dyskretne warunki. Przed budynkiem dostępna jest duża liczba bezpłatnych miejsc parkingowych.

Informujemy, iż Sono Med posiada również gabinety w Wyszkowie. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce esperal Wyszków. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Esperal Warszawa gabinet

Gabinet zabiegowy w Warszawie

Esperal Warszawa recepcja

Poczekalnia dla pacjentów